پستهصادراتی ایران

شرکت الماس نگین شرق آمادگی خود را برای صادرات و تامین پسته احمد آقایی ، اکبری و فندوقی اعلام میدارد. قابل ذکر است امکان عقد قرارداد با شرکت های ایرانی و خارجی بصورت ال سی و حتی تحویل در کشور مقصد وجود دارد. بیشتر صادرات پسته اکنون به اروپا ، روسیه ، آسیای میانه و چین می باشد. درسالهای اخیر همواره پسته ارگانیک دیگر محصول پرطرفدار برای ارسال به اروپا بوده است. نوع بسته بندی بسته به سفارش مشتریان عزیز انجام می شود.

پسته pistachio یک‌ میوه‌ گرمسیری‌ و کاملا ایرانی است که درخت آن به شکل جنگل‌های انبوه در شمال شرقی ایران به ویژه مرز افغانستان و ترکمنستان دیده می‌شود. درخت پسته از ایران به سایر نقاط مخصوصا به سواحل دریای مدیترانه (جنوب اروپا و شمال آفریقا) رفته است. پسته درختی است که ارتفاع آن به حدود ۵ متر می‌رسد، برگ‌های این درخت متناوب و مرکب از ۲ تا ۳ برگچه نوک تیز با برگه انتهایی است که رنگ آن سبز روشن است و برگ‌های آن خوشه‌ای است. درخت پسته به سرمای شدید زمستان و گرمای زیاد تابستان مقاوم است اما با هوا و زمین مرطوب سازگاری ندارد. درخت‌ پسته‌ برخلاف‌ درختان‌ بادام‌ و گردو جزو درختان‌ دوپایه‌ است‌ و نر و ماده آن‌ از یکدیگر جدا است‌. پسته‌ از میوه‌هایی‌ است‌ که‌ یک‌ سال‌ بارور و سال‌ بعد کم‌بارتر است‌. هم اکنون پسته هاى ایرانى براساس پیشینه تاریخى، حمل و نقل و منطقه تولید به نام همان محل نامگذارى شده اند. نظیر پسته دامغانى، قزوینى، راورى، سبزوارى و قمى. البته قابل ذکر است علاوه بر موارد ذکر شده پسته براساس شکل نیز تقسیم بندى هایى دارد. ارقامى نظیر ممتاز (خندان)، بلوچى، کله قوچى، سفید پسته، سبز پسته و خنجرى. این ارقام مختلف پسته زمان هاى رسیدن متفاوتى دارند و به انواع زودرس و دیررس تقسیم مى شوند که انواع زودرس اواخر مرداد و دیررس در اوایل مهر مى رسند.
خانواده پسته، ۷۵ جنس و ۶۰۰ گونه هستند که ۹ گونه آن خوراکى هستند. از مهمترین گونه هاى خوراکى آن در ایران مى توان مواردی چون Pistachio vera (پسته معمولى)، Pistachio motica (پسته وحشى یا بنه) و Pistachio khinjuck را ذکر کرد. از میان کشورهاى مختلف تولیدکننده پسته، تنها محصولات هفت کشور جنبه تجارى دارند و از کل تقریبی ۴۰۰ هزار تن پسته تولیدى در جهان، ایران در مقام اول، آمریکا و ترکیه به ترتیب در مقام دوم و سوم قرار دارند. در حال حاضر استان کرمان و منطقه رفسنجان با داشتن ۴/۸۱ درصد از کل سطح زیرکشت درختان بارور، بزرگترین منطقه پسته کارى ایران و جهان است که ارقام مهم پسته هاى کرمان؛ اوحدى، کله قوچى، فندقى، اکبرى، سفید پوسته، امیرى، شستى و جندقى می باشد.
پسته‌ در سال‌ ۱۷۳۷ میلادی‌ توسط‌ فردی‌ به‌ نام‌ «لینه‌» از اسپانیا تحت‌ نام‌ علمی‌ «آناکاردیاسی‌» (Anacardiacae) نامگذاری‌ شده‌ است‌. کلمه لاتین Pistacia از اسم آن در زبان فارسی Piste or Peste مشتق شده است. روانشاد دکتر فانلری، لفظ فارسی پسته را از مردم نواحی شمال خراسان دانسته و کلمه پسته یک واژه ایرانی بسیار کهن است که از گویش مردمان مستقر در محدوده پسته خیز ایالات خراسان در جنوب جیحون منشا گرفته است.
 

نام
 
توضيحات تصوير
اکبري يکي از ارقام تجاري پسته است که از نظر اقتصادي داراي بالاترين ارزش مي ﺑﺎشد. ميوه های آن بادامي شکل، کشيده و ‏درشت هستند. از خصوصيات اين رقم رشد رويشي زياد آن برگ‍هاي متراکم، سطح وسيع برگ، محصول زياد، دير‍ﮔﻠﻲ و ‏ديررسي بوده که در دهه سوم شهريور ماه قابل برداشت مي ‍ﺑﺎشد. پسته اکبري داراي چوب بسيار محکم و فشرده است.
 
كله قوچي     درشتي ميوه فندقي شكل و عملكرد خوب اين رقم سبب شهرت و گسترش آن شده است. اين رقم نسبت به كمبودي آب و مواد ‏غذائي حساس بوده و اكثريت برگ‍هاي آن مركب 5 برگچه اي هستند و برگچه انتهائي بزرگ‍تر از برگچه هاي جانبي مي ﺑﺎشد. ‏رقمي زودگل بوده و به همين دليل بيشتر در معرض خطر سرماي دير رس بهاره و خسارت ناشي از آن قرار دارد. اين رقم در ‏دهه دوم شهريور ماه قابل برداشت است و از اين نظر جز ارقام متوسط رس مي باشد.‏
 
فندقي در حال حاضر بيشترين سطح زير کشت باغات پسته کشور از اين رقم مي باشد و بيشترين توليدات در کشور رقم فندقي است. البته بسته به شرايط آب و هوايي از اول شهريور تا پايان شهريورماه قابل برداشت است. رقم فندقي به صورت درختچه است و درخت آن نسبت به ساير ارقام آن ارتفاع کمتري دارد. از نظر تجاري بسيار با ارزش براي صادرات مي باشد.
 
احمدآقايي از خانواده بادامي مي باشد اين نوع رقم از بازار پسندي بسيار خوبي در داخل و خارج برخوردار است و مغز آن نسبت به ساير ارقام آن داراي سرخي خاصي است. احمدآقايي مصرف آجيلي زيادي نسبت به ساير ارقام پسته دارد.
مغز پسته سبز توليد شده از مغز پسته کال يا نارس است و در شيريني و شکلات صنعت به دليل عطر و طعم خاص خود مورد استفاده قرار مي گيرد. نوع سبز که در کلاس هاي مختلف بسته بندي شده است.

 
 
 

ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

کشمشصادراتی ایران

کشمش در ايران و مصر در ۲۰۰۰ سال قبل از ميلاد، توليد شده بود. کشمش در روم به عنوان جايزه براي افرادي که محل هاي عبادت را تزيين مي کردند و براي برندگان مسابقات ورزشي استفاده مي شد. کشاورزان در سراسر ايران از گونه هاي مختلف انگور و با روشهاي گوناگون انواع زيادي کشمش توليد مي کنند که در آشپزي و تهیه آجيل کاربرد دارد. بهترين نوع کشمش در تاکستان، کاشمر و بوئين زهرا توليد مي شود. اما از نظر مرغوبيت کشمش ملاير بهترين نوع کشمش مي باشد.
شهرستان کاشمر با داشتن ۳ هزار و ۲۰۰ هکتار تاکستان به جهت توليد انگور لطيف و کشمش بي نظيرش، شربت خانه خراسان نام گرفته است. اين محصول به لحاظ لطافت، شيريني، زود رسي و عاري بودن از آلودگي هاي خاکي و تماس نداشتن خوشه با خاک منحصر به فرد است به طوري که انگور کاشمر به خاطر عدم استفاده از سموم شيميايي در مراحل کاشت و داشت، فاقد هرگونه بقاياي سموم است.
۲۵ درصد انگور کاشمر به مصرف تازه خوري مي رسد و ۷۵ درصد ديگر به کشمش تبديل مي شود. کشمش توليدي کاشمر که به دو صورت سبز و طلايي فرآوري مي شود با عنوان کشمش سبز قلمي کاشمر شهره آفاق است که مورد تقاضاي کشورهاي بسياري قرار گرفته است.
کشمش کاشمر با بسته بندي هاي ۳ کيلويي تحت عنوان کشمش سبز قلمي کاشمر در سطح کشور شناخته شده و از شهرت جهاني نيز برخوردار است. کيفيت بالا، رنگ و طعم، وضعيت کشمش کاشمر را در سطح بالايي قرار داده به طوري که اين محصول جايگاه واقعي خودش را در سطح ملي و صادرات پيدا کرده است. از مهمترين مراکز توليد انگور در منطقه کاشمر شهر کندر با سابقه تاريخي بسيار طولاني مي باشد که در آن انواع مختلف انگور از جمله انگور عسکري، پيکامي، پيش رس (ياقوتي)، سپيدداري، ريش بابا، صاحبي، رزقي، ديوانه، لعل، بج، سياه، سياه سرخي، مسکه و ... کاشت مي شود. عمده محصول انگورهاي عسکري و پيکامي به کشمش هاي زرد و سبز تبديل مي شود و ساير ارقام عمدتا به صورت تازه خوري مصرف مي شوند.
يکي از شهرستان هاي استان همدان ملاير نام دارد. اين استان داراي باغات بسياري از انگور است و بيشترين نوع انگور همان انگور کشمشي است. کشمش ملاير در بين هم استاني ها شهره عام و خاص است. در دو نوع کشمش قرمز و سبز وجود دارد. کشمش سبز در تيزاب زده شده و در سايه خشک مي شود، اما کشمش قرمز در آفتاب و بر روي خاک خشک مي شود. کشمش سبز بيشتر به عنوان تنقلات استفاده مي شود ولي کشمش قرمز براي غذاها مانند آب دوغ و کشمش پلو استفاده مي شود.
 
 
 
 


شرکت الماس نگین شرق آروین آمادگی خود را برای صادرات و تامین کشمش سبز قلمی کاشمر و کشمش طلایی کاشمر که از مرغوب ترین انگورهای پیکامی کاشمر تهیه شده اعلام می دارد. همچنین کشمش تیز آبی ملایر و قوچان نیز به دلیل جایگاه خوبی که در روسیه و کشورهای آسیای میانه دارد در تناژ بالا موجود است که عملیات شستشو روی همه گونه کشمش انجام میگردد و پس از خشک شدن با دستگاه عملیات سورت شدن لیزری و بسته بندی در بسته های سفارشی مشتری انجام میگیرد. کشمش کاشمر عموما برای مصرف داخلی در کارتن سه کیلو و برای صادرات در کارتن های پنج و ده کیلو قابل عرضه می باشد .قابل ذکر است امکان عقد قرار دادبا شرکت های داخلی و خارجی برای صادرات و تامین کارخانه های تولیدی و بسته بندی وجود دارد.برند آماج و خرم شاد از برندهای شرکت الماس نگین شرق آروین می باشد که محصولات با کیفیت خود را عرضه می نماید.
 
 

نام توضيحات تصوير
تيزابي      در دو نوع مختلف طبقه بندي مي شود: دانه دار وبي دانه ، رنگ هاي متفاوت دارد از زرد روشن به قهوهاي مايل به زرد است که در خشک آن ازحل هاي مجاز قليايي استفاده مي شود.
 
آفتابي ميوه رسيده انواع مختلف انگور بي دانه اطلاق مي شود که با نور مستقيم خورشيد خشک شده که محصول نهايي آن به رنگ قهوه اي است.
 
طلائي ميوه رسيده انواع مختلف انگور بي دانه اطلاق مي شود که به رنگ زرد کهربا يي يا قهوه اي روشن موجود است که با دود گوگرد خشک مي شود.
 
مويز (تيره) به طور مستقيم با نور خورشيد و بدون رابط خشک شده است.
 
سبز انگور دانه دار، بلند، کشيده و سبز است و با گوگرد خشک است.
 



ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

خرماصادراتی ایران

شرکت الماس نگین شرق آمادگی خود را برای صادرات و تامین خرمای صادراتی ایران شامل خرمای مضافتی ، خرمای کلوته ، خرمای ربی ، خرمای زاهدی ، خرمای پیارم و خرمای سایر اعلام میدارد.
در کشورهای مختلف نمونه های خاصی از خرما مشتری بهتری دارد . بطور کلی خرمای سایر و زاهدی و کلوته در کشورهای آسیای میانه ، افغانستان و عراق جایگاه خوبی دارد. ایرانیها بیشتر مضافتی و کبکاب و پیارم را میپسندند. خرمای مضافتی در همه کشورها جایگاه دارد که بهترین خرمای مضافتی مربوط به بم میباشد که پوستی نازک دارد و بسیار خوشمزه است . روسیه خرمای زاهدی ، مضافتی و کلوته صادرات میشود.
خرما در بسته های 450 تا 800 گرم بسته به نوع خرما در بسته بندی کوچک که در کارتن مادر 12 بسته ای قرار میگیرد و در بسته بندی های بزرگ تر کارتن 5 و 10 کیلو می باشد. شرکت الماس نگین شرق آروین با تلاش برای برند سازی خرمای ایران با برند های آماج و خرم شاد و همچنین تامین و صادرات خرما استاندارد سهمی از بازار خرمای ایران را بعهده دارد که کارشناسان این مجموعه در فراوری و بسته بندی های استاندارد تلاش می نمایند. اگر قصد صادرات خرما به کشورهای مختلف را دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در زمینه تامین و صادرات شما را همراهی نمایند.
 
 
ارقام بومی خرمای بوشهر عبارتند از: قسب، کبکاب ، صمرون، شکر، سیسی، حلو، سروری، زندنی، خشن خار، استک رخو، مرسو، خاصویی، جمادی، بیرمی، تی رس، شهابی، لش، کندی، خنیزی، سمیلی، خضروی، گنتار، بریمی، شیخ عالی، زامردو، ده دارب، اهرمی، خاویزی، خاور، مکتی، شاخونی، مصلی، جوزی، غصاب و ردستی..
ارقام خرمای هرمزگان عبارتند از:خرمای پیارم، مرداسنگ، هلیلی، مضافتی، خاصویی، خنیزی، شاهانی، کریته، زرک و کلک سرخ..
ارقام بومی خرما در جیرفت عبارتند از: عالی متری، شکری(این دو از زودرس ترین گونه های خرما هستند که بیشتر مصرف محلی دارند)، کلوته(کلیته)، مرداسنگ، هلیلی، خنیزی، روغنی، شاهانی، زاهدی، خضراوی، ربی، نگار(میوه هایی بسیار کشیده دارد) ،گاردیال
ارقام بومی خرما در غرب خوزستان عبارتند از: لیلوئی، برحی، زاهدی، دیری، اشکر و بریم، حلاوی، بلیانی، سویدانی، هداک، شکر، بنت السب، دگل زرد، خضراوی، استعمران، بوبکی، چبچاب، مشتوم، جهرمی، عموبحری، دگل سرخ، فرسی، هدل، خصاب، حمراوی، حساوی، اسحاق، جوزی و گنتار..
ارقام بومی خرما در بم ونرماشیر عبارتند از: مضافتی(مرغوب ترین رطب جهان)، کروت، قند شکن(سنگ شکن)، ربی، خریک، هلیله ای..
 
ترکيبات خرما
خرما شامل بيش از ۶۰ درصد مواد قندي، ۵ الي ۳ درصد عناصر معدني، ۳ درصد پروتئين، ۱/۶ درصد فيبر و ۰/۵ درصد چربي است. از خوردن هر ۱۰۰ گرم خرما ۳۰۰ كالري گرما و انرژي توليد مي شود. ميوه خرما بسيار انرژي زاست كه در رژيم هاي غذايي سالم جايگاه مهمي دارد. از شيره اين ميوه نيز به عنوان يكي از مواد تشكيل دهنده كلوچه و نان هاي شيريني استفاده مي شود. خرما حاوي شكر و فيبر است كه براي انسان استفاده مناسبي دارد. ميزان چربي موجود در اين ميوه اندك و قابل اغماض است. خرما حاوي فيبرهايي از جمله پلي ساكاريدها شامل سلوله و پكسين و نيز پروتئين هاي نامحلول است. دستگاه گوارش بدن اغلب توانايي متابوليسم فيبر را ندارد. در خرماي رسيده ساكارز به يك قند قابل تبديل، تغيير مي يابد كه تركيبي از گلوكز و فروكتوز است. خرما حاوي فيبر سالم، ۷ ويتامين و ۱۱ ماده معدني است.
 
 
 





نام ويژگيها تصوير

مضافتي

• محل توليد: بم و جيرفت در استان کرمان و سيستان و بلوچستان
• نوع: مرطوب
• رنگ: رنگ اين نوع خرما از قهوه اي روشن تا قهوه اي تيره متفاوته
پيارم يا مريمي • محل توليد: حاجي آباد در استان هرمزگان ايران
• نوع: نيمه خشک و گوشتدار
• رنگ: قهوه اي تيره
ساير • محل توليد: استان خوزستان ايران
• نوع: نيمه خشک
• رنگ: قهوه اي تيره
زاهدي • محل توليد: دشتستان بوشهر و خوزستان ايران
• نوع: خشک
• رنگ: زرد طلايي
کبکاب • محل توليد: بوشهر، فارس و يزد ايران
• نوع: مرطوب
• رنگ: قهوه اي روشن
ربي • محل توليد: استان سيستان و بلوچستان ايران
• نوع: نيمه خشک و گوشتدار
• رنگ: قهوه اي تيره
شهابي • محل توليد: سعد آباد واقع در بوشهر ايران
• نوع: نيمه خشک
• رنگ: متمايل به قهوه اي روشن
خاصويي • محل توليد: در خوزستان، هرمزگان و بوشهر ايران
• نوع: مرطوب
• رنگ: قهوه اي





ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

623615606964

چــرا ماالماس نگین شرق آروین

ما مجموعه ای از کشاورزان و تولیدکنندگان بومی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران هستیم.

ما محصولات کشاورزان را بصورت ضمانتی قبل از برداشت پیش خرید می کنیم.

ایران کشوری چهار فصل و با تنوع گیاهی بینظیری ست.
 

بسته بندی های مدرن مطابق با استانداردهای روز اروپا را ارایه می کنیم.
 

با پاسخگویی 24 ساعته ، خرید خود را از زمان سفارش تا تحویل پیگیری می کنید.

قیمت های قابل رقابت با بازارهای جهانی را تجربه خواهید کرد.