trading, wholesale fruit">

سیبصادراتی ایران

سیب تازه یکی از محصولات کشاورزی ایران است که به کشورهای مختلف به ویژه کشورهای همسایه صادر می‌شود. در یازده ماهه سال 1394‌، در یک نوبت محموله‌ای معادل هفت میلیون و 171 هزار و 779 دلار سیب تازه از ایران به کشور پاکستان وارد شده است.
همچنین ایران به کشور گرجستان نیز معادل 86 هزار و 716 دلار سیب تازه ایرانی صادر کرده است. کشور آذربایجان نیز مقصد صادرات 135 هزار و 174 دلار سیب تازه ایرانی بوده است , در یازده ماهه نخست سال 1394، از سیب تازه ایرانی معادل 14 میلیون و 446 هزار و 743 دلار به کشور افغانستان صادر شده است.

همچنین کشور امارات متحده عربی نیز مشتری سیب ایرانی است. از ایران به این کشور معادل 12 میلیون و 847 هزار و 823 دلار کالا به این کشور صادر شده و همچنین معادل 350 هزار و 307 دلار سیب تازه به کشور بحرین صادر شده است.

تاجیکستان نیز از دیگر مشتریان سیب تازه ایرانی بوده است همچنانکه آمارها نشان می‌دهد که از ایران در یازده ماهه نخست سال 1394، معادل 121 هزار و 57 دلار سیب تازه به تاجیکستان صادر شده است. به کشور ترکیه نیز معادل 35 دلار و 748 دلار سیب تازه از ایران صادر شده است.

ترکمستان نیز با واردات 15 میلیون و 738 هزار و 536 دلار سیب تازه ایرانی به کشور خود از دیگر مقاصد سیب تازه ایرانی در سال گذشته بوده و به کشور سودان نیز معادل 24 هزار و 725 دلار سیب تازه ایرانی صادر شده است.

همچنین عراق از دیگر مقاصد صادرات سیب تازه ایرانی است،‌ در یازده ماهه نخست سال 1394، از سودان معادل 47 میلیون و 161 هزار و 506 دلار سیب تازه ایرانی به عراق صادر شده است. عربستان سعودی نیز از دیگر مشتریان سیب تازه ایرانی بوده است، در سال گذشته معادل 624 هزار و 997 دلار سیب تازه ایرانی به این کشور صادر شده است. به عمان نیز معادل 144 هزار و 926 دلار سیب تازه از ایران صادر شده است.

فدراسیون روسیه نیز از دیگر مشتریان سیب تازه ایرانی است. همچنانکه در یازده ماهه نخست سال 1394، معادل 50 هزار و 336 دلار سیب تازه ایرانی به کشور فدراسیون روسیه صادر شده است.

همچنین از سیب تازه ایرانی معادل 300 هزار و 826 دلار نیز به کشور قزاقستان صادر شده است.

قطر هم از دیگر مشتریان سیب تازه ایرانی است. همچنانکه در یازده ماهه نخست سال جاری معادل پنج هزار و 589 دلار سیب تازه ایرانی به کشور قطر صادر شده است.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی گمرک ایران، کویت نیز از دیگر مقاصد صادرات سیب تازه ایرانی است. در دوره زمانی مشخص شده از ایران به کویت نیز معادل 847 هزار و 877 دلار سیب تازه صادر شده است.

مالزی نیز در سال گذشته مشتری سیب تازه ایرانی بوده است. از ایران معادل 125 دلار سیب تازه ایرانی به کشور مالزی صادر شده همچنین از ایران معادل 47 هزار و 215 دلار سیب تازه ایرانی به کشور مصر صادر شده است.

هندوستان نیز از دیگر مشتریان سیب تازه ایرانی است، در سال گذشته معادل یک میلیون و 715 هزار و 579 دلار کالا به کشور هندوستان صادر شده است.

برای دسترسی از آخرین و بروزترین قیمت انواع سیب درختی صادراتی در کشور میتوانید از الماس نگین شرق آروین درخواست مشاوره و همکاری نمایید .

در کشور به علت تنوع زیاد سیب درختی و درجه بندی آنها همیشه قیمت ها بروز اعلام میشود.

مثلا سیب گلدن دلیشز که خواهان زیادی برای صادرات دارد قیمت ها برای این نوع سیب به درجه 1 و 2 و 3 بودنش و محصول کدام منطقه از کشور است بستگی دارد.

توفیق است بتوانیم قدم های خیری برای کشور در امور فروش و صادرات سیب درختی بداریم .


صادرات انواع سیب درختی

ایران جزء بزرگترین تولید کنندگان انواع سیب درختی در جهان میباشد، ولی به دلیل عدم حمایت از تولیدکنندگان این محصول و سیاست غلط در مدیریت صادرات این میوه ، ایران را در امور صادرات در رده پایین صادرات کنندگان سیب درختی قرار داده است.

با عنایت و استعانت از خداوند متعال، عزم خود را جزم کردیم تا حمایت خود را از تولیدکنندگان سیب در کشور از طریق فروش و صادرات اعلام نماییم.

بسته بندی های نوین برای صادرات سیب درختی

با تحقیقات فراوان دریافتیم دلیل اینکه کشور ایران در زمینه صادرات انواع سیب درختی جزء کشورهای رده بالا نیست به خاطر عدم رعایت نمودن بسته بندی برای صادرات است. سیب ایران از نظر کیفیت حرف اول را در جهان زده است، با این وجود ما با انواع بسته بندی های شکیل در اوزان مختلف میخواهیم سیب درجه یک ایران را با دنیا معرفی نماییم و کسانی که در این امور قصد همکاری با ما را دارند، الماس نگین شرق آروین آماده همکاری و مشاوره میباشد.

نوع درجه بندی سیب های درختی برای فروش و صادرات

معمولا در کشور ما، با توجه به حجم تولیدات انواع سیب درختی، سیب ها در گریدهای مختلف بسته بندی می شوند که نسبت به سفارش مشتریان در بازارهای مختلف داخلی و خارجی اقدام به فروش می شوند.

درجه بندی سیب ها را این شرکت در کارخانه سورتینگ خود انجام داده و طبق سایزهای متنوع و در بسته بندی های شکیل انجام می دهد که شما بازرگانان محترم ایرانی و خارجی می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.
نام میوه: سیب تازه
واریته یا گونه قابل عرضه: سیب قرمز، سیب زرد
(Red Delicious, Golden Delicious)
کد تعرفه گمرکی سیب: 08081000

ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

انگورصادراتی ایران

این شرکت همچنین تست های مختلف برای نگهداری بیشتر این محصول انجام داده که از جمله آنها تست گاز اونیک که یکی از روش های مدرن برای نگهداری بیشتر میوه می باشد در کاشمر بر روی انگور انجام داده که خوشبختانه بسیار موثر واقع گردید و امیدواریم در آینده انگور کاشمر را به کشورهای دورتر نیز صادرات گردد. انگور کاشمر عموما در دو نوع برای صادرات بسته بندی می گردد.
1- بصورت سورت شده سر تاکستان با کاغذ گراف که بعد از انتقال به سردخانه پالت بندی شده و پس از شک سرما به آن با ماشین کانتینری یخچال دار منتقل میگردد.
2- بصورت سورت شده بعد از انتقال به سردخانه و بسته بندی با روش فوق در بسته های 1.5 کیلو و بصورت یکجا داخل سلن نانو که ماندگاری آنرا بالا میرود.
دمای مناسب برای انگور در یخچال بین 2 تا 4 درجه مثبت می باشد.
دقت داشته باشید که در کاشمر انگور عسکری و پیکامی وجود دارد و انگور پیکامی به علت کشیده بودن و بیدانه بودن خریدار بیشتری دارد.
نکته قابل توجه دیگر اینکه انگور کاشمر از اواسط تیر ماه شروع به برداشت میشود و برای صادرات تا اواخر مرداد ماه صادرات آن ادامه دارد. انگور مناسب صادرات بایستی سبز باشد و تست قند آن بایستی حداکثر 20 باشد. انگور رسیده مناسب صادرات نمی باشد .


انگور در ایران در مناطق مختلف تولید میشود که از جمه آن انگور قرمز شاهرود،انگور بیدانه تاکستان ، انگور فخری و چشم گاو و روچه زابل قرمز بدون دانه ،انگور ریش بابا سبز تازه کم دانه، انگورپيكامى صادراتى كاشمر که در چند سال اخیر انگور کاشمر یکی از بهترین انگورهای صادراتی می باشد و بیشتر به روسیه صادرات میشود. فراهم بودن سردخانه و سورت بندی در کاشمر شرایط را برای صادرات این محصول با ارزش فراهم نموده است . این محصول بیشتر در جعبه پلاستیکی وزن 8 کیلوگرم با بسته بندی پالتی وزن 20 تن ناخالص و 18500 کیلو خالص بارگیری میشود .
شرکت الماس نگین شرق آروین افتخار دارد بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان انگور کاشمر برای صادرات کیفیت این محصول برای صادرات را برای شما تضمین می نماید و با ارائه محصول با کیفیت از تاکستان های این شهر بصورت مستقیم واسطه ها را حذف نموده است . بسته بندی استاندارد و پالت بندی حرفه ای این محصول یکی از عوامل سالم رسیدن آن به مقصد است.
 
 
 


ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

خربزهصادراتی ایران

در مورد صادرات آن طبق آمار 10000 تن از این محصول به خارج از کشور صادر میگردد که عمده کشورهای مقصد روسیه ،آذربایجان ، آلمان ، افغانستان ، امارات متحده عربی ، اتریش ، سوئد ، عراق و کویت می باشند .
شرکت الماس نگین شرق سال 1395 بعنوان اولین صادرکننده خربزه صادراتی تلاش خود را برای صادرات خربزه خراسان انجام داد و ایرادات لازم برای صادراتی نبودن آنرا بدین گونه بدست آورده است که با بر طرف شدن این مشکلات توسط ارگان های مربوطه امید است در سال های آینده صادرات خربزه خراسان بعنوان مهد خربزه ایران به نقطه قابل قبولی برسد
ایرادات موجود برای صادرات بدین گونه است :
1- نبودن سردخانه برای بسته بندی و شک دادن به محصول
2- نبودن امکانات لازم پالت بندی این محصول
3- عدم وجود افراد یا ارگانهای آگاه برای سورت بندی خربزه
4- عدم وجود کارتن یا سبد مناسب برای خربزه صادراتی در منطقه
امید است با حمایت های دولتی و اهتمام دست اندرکاران منطقه خربزه خراسان که بیشتر مربوط به تربت جام و تایباد می باشد بعنوان یکی از بهترین خربزه های دنیا به دلیل شیرینی و طعم خاص آن میتواند در لیست میوه های صادراتی ایران قرار گیرد.
بهترین حالت بسته بندی در کارتن های با سایزهای مختلف و در سایز واحد می باشد . استفاده از فوم مخصوص نیز کمک شایانی به زیبایی بسته بندی و سالم رسیدن محصول دارد.


تولید خربزه در کشور 1200000 تن و استان های مهم تولید کننده ، خراسان با 630000تن ، سمنان با 120000تن و خوزستان با 140000 تن می باشند . استان خراسان 57% از تولید کشور را در اختیار دارد .
ارقام کشت شده در ایران عبارتند از : تاشکندی ، مشهدی عباسی ، گرگاب ، شاه آبادی ، جعفری ، خاقانی ، حاج ماشاءاللهی ، گرمساری ، محمد آبادی ، مجیدی ، روستاق ، صابونی ، جعفر آبادی ، عباس شوری ، سوسکی ، تخم محمد ، بلخی ، زرد ایوانکی ، شفیع آبادی ، شیرازی ، جارجو ، زابلی ، آتشین و شهسواری .
مکانیزاسیون خربزه شامل کاشت ، داشت و برداشت در ایران به صورت سنتی بوده و در برخی مناطق برای زودرس نمودن محصول و افزایش درآمد اقدام به استفاده از پلاستیک نموده و بدین ترتیب با زیر پلاستیک کاشتن خربزه ، تاریخ کشت را یک ماه تا یک ماه و نیم جلو کشیده و محصول را زودرس می نمایند از آفات و بیماری های خربزه عبارتند از :
سفیدک سطحی Erysiphe cichoracearum
داغ زدگی Pythium ulyimum
کنه Tetranychus spp.
شته خانواده Aphididae
مگس خربزه Myiopardalis pardalina
عروسک خربزه Rhaphidopalpa foveicollis
 


ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

گیلاسصادراتی ایران

هر سال این میوه از زمان آغاز برداشت، بالغ بر 1000 تن برای صادرات بسته بندی می شود که حدود 50% آن برای کشور روسیه صادرات می شود و مابقی هم برای کشورهای همجوار و کشورهای حوزه خلیج فارس به فروش می رسند.
از بهترین گیلاس های صادراتی ایران گیلاس تکدانه نیشابور می باشد که در سبد 8کیلو پس از شتشو با دستگاه وارد سردخانه شده و بعد از خشک شدن و شک خوردن داخل سلفن نانو و سبد قرار میگیرد و برای ماندگاری بیشتر آن از سولفر پد استفاده میشود. پس از پالت بندی محصول در ماشین یخچال دار بارگیری گردیده و به مقصد منتقل میگردد.
پیشنهاد ویژه کارشناسان شرکت این است که در خریداری گیلاس دقت لازم بعمل آید زیرا گیلاس در برخی از مناطق کرم زده میباشد و از طرفی بدلیل گران قیمت بودن آن در صورتی که محصول سالم به مقصد نرسد زیان بسیار سنگینی به صادر کننده وارد می آورد .
متاسفانه در چند سال گذشته بدلیل استفاده نکردن از متخصصان کنترل کیفیت کالاهای زیادی صادر شده و استاندارد لازم را نداشته اند و زیان سنگینی بر صادر کننده وارد نموده است.
همزمان با گیلاس نیشابور در تاجیکستان و ازبکستان هم برداشت گیلاس شروع میشود که در بازار روسیه رقیب جدی برای گیلاس ایران می باشد. ازطرفی بدلیل داشتن تعرفه های ترجیعی و نزدیک بودن به روسیه از قابلیت رقابت پذیری بالاتری برخوردار می باشد.
بعد از گیلاس نیشابور که از اوایل تیر ماه شروع میشود و تا اواخر آن ادامه دارد گیلاس ارومیه می باشد که کیفیت بالا و مشتری زیادی برای صادرات دارد. گیلاس دیگر ایران در منطقه زشک مشهد میباشد که حجم صادراتی آن پایین است و تا اواخر مرداد ماه صادرات آن ادامه دارد.
در صورتی که قصد خرید و صادرات گیلاس را داشته باشید با کارشناسان شرکت الماس نگین شرق آروین مشورت نمایید .
 

گیلاس از جمله میوه های هسته دار تاستانه با گوشت مکفی و در رنگ های مختلف می باشد که معمولا درخت آن موقع شکوفه دهی دارای رنگ سفید می باشد.
گیلاس به دلیل خاصیت درمانی بسیار بالا برای بیماری های مختلف، و همچنین خوشمزه بودن آن خواهان زیادی را به خود اختصاص داده است.
خوشبختانه ایران در تولید ارقام مختلف این میوه که در نواحی مختلف آن پراکنده است، جزء سومین کشور در جهان می باشد که توانسته واریته های مختلفی از این میوه را به بازارهای بین المللی معرفی نماید.
این میوه در نواحی مختلف کشور به صورت پراکنده، در ارقام مختلف تکثیر و برداشت می شود.
گیلاس تکدانه سیاه که از پر فروش ترین گیلاس می باشد، بالاترین میزان برداشت را نیز به خود اختصاص داده است و بعد از این واریته نیز گیلاس قرمز می باشد که این نوع هم بیشتر در نواحی استان های خراسان و شمال غرب کشور برداشت می شود.
گیلاس صورتی و زرد هم از جمله تولیدات باغداران می باشد که هر کدام از این گونه ها مشتریان بالقوه خاص خود را در سطح بازارهای داخلی و خارجی دارند.
نحوه بسته بندی و میزان صادرات گیلاس
معمولا گیلاس های صادراتی از اوایل تیرماه از باغات برداشت می شوند که در سبدهای پلاستیکی 8 کیلویی بسته بندی می شوند.
رعایت کالیبر این میوه نیز برای صادرات بسیار حائز اهیمت می باشد، زیرا اغلب کشورها خصوصا روسیه که از مشتریان خوب ما به شمار می رود، به نوع بسته بندی و کیفیت محصولات بسیار اهمیت می دهند.
شرکت الماس نگین شرق آروین افتخار دارد سورتینگ میوه و بسته بندی این میوه ارزشمند را که در بین میوه جات ایرانی از اهمیت خاصی برخوردار است را برای بازارهای خارجی صادرات تامین و صادرات نماید.

ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

کیویصادراتی ایران

سالانه حدود یک میلیون و 400 هزار تن کیوی در جهان تولید می‌شود که ایتالیا با تولید سالانه 500 هزار تن اولین تولید‌کننده‌ و پس از آن نیوزیلند و شیلی به ترتیب دومین و سومین تولید‌کننده‌ گان این میوه بوده و ایران نیز با تولید سالانه حدود 200 هزار تن، چهارمین تولید کننده کیوی در جهان به شمار می‌رود.
بیش از 8000 هکتار سطح زیر کشت کیوی در ایران است که با توجه به سازگاری درختان کیوی با اقلیم شمال کشور و همچنین بالا بودن میزان برداشت این محصول، باغهای کیوی روز به روز در دو استان مازندران و گیلان روبه گسترش هستند و تولید سالانه این میوه نیز روند افزایشی دارد.
استان مازندران با تولید سالانه بیش از 110 هزار تن کیوی، قطب تولید این میوه در کشور محسوب شده و پس از آن استان گیلان سالانه بیش از 70 هزار تن کیوی تولید می‌کند که دومین استان تولیدکننده این محصول است. برداشت کیوی در ایران معمولا از اواسط آبان ماه آغاز می‌شود.

میوه کیوی در ایران از سال ۱۳۴۷ مورد توجه قرار گرفته و بعد از انجام تحقیقات مقدماتی توسط ایستگاه تحقیقات کشاورزی رامسر، بدلیل داشتن مقاومت بیشتر به سرما نسبت به مرکبات در شمال ایران بعنوان جایگزینی برای مرکبات تائید گردیده و بعد از ورود ارقام انتخاب شده و مناسب از کشورهای ایتالیا و فرانسه بنامهای هایوارد، ‌برونو، آبوت، ‌مانتی و ارقام نر توموری و ماتوا درسال ۱۳۶۳ عملاً بصورت تجارتی مورد توجه قرار گرفت. درحال حاضر این میوه درسه استان مازندران، گلستان و گیلان در حاشیه دریای خزر و اراضی مناسب کشت شده و هرساله بر سطح آن افزوده می‌شود.
با توجه به تحقیقات انجام گرفته، شرایط آب وهوایی و خاکی مناسب برای کشت این محصول فقط در استانهای شمالی کشور، مازندران، ‌گیلان و گلستان فراهم است و در سایر استانها بدلیل رطوبت نسبی کم، سرمای زمستان و بالا بودن PH خاک کشت این محصـــول امکان پذیر نمی‌باشد.
 

ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

هندوانهصادراتی ایران

هندوانه در اکثر نقاط کشور به صورت دیم و آبی در شهرهای شمالی ایران، شهرستان زابل (در استان سیستان و بلوچستان)، استان‌های خوزستان، کرمان، هرمزگان و شهرستان اقلید (در استان فارس) به صورت وسیع کشت می‌شود. در میان مناطق ذکر شده بالاترین میزان تولید در استان خوزستان و بالاترین میزان عملکرد در واحد سطح در استان تهران وجود دارد.
هندوانه در ایران دارای نمونه‌هایی چون قرقی، محبوبی، جهرمی، ترکمن، شریف‌آباد، یوسف سفید همدان و ... می‌باشد.
در نیشابور و سبزوار، ارقام مخصوص تولید تخمه آجیلی کشت می‌شود.
 

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی گمرک ایران، در سال ۱۳۹۴، نزدیک به ۵۶۴ میلیون کیلوگرم، معادل ۱۲۶ میلیون و ۵۷۸ هزار دلار هندوانه از ایران به کشورهایی مانند پاکستان، گرجستان،‌ آذربایجان،‌ آلبانی، آلمان، افغانستان،‌ ازبکستان، روسیه سفید،‌ مجارستان،‌ هلند،‌ نروز، لهستان،‌کویت، قطر، سوئد، سوئیس، عراق، عمان و... صادر شده که این رقم مربوط به صادرات رسمی است.
از کشورهای موجود در لیست مقصد صادرات هندوانه ایرانی، پاکستان است. ‌در سال گذشته ۱۳۰ هزار و ۳۶۳ کیلوگرم به ارزش ۲۸ هزار و ۶۸۱ دلار هندوانه از ایران به پاکستان صادر شده است.

ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

انارصادراتی ایران

ایران با تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن انار، بزرگترین تولید کننده انار در دنیا بوده و هندوستان دومین کشور تولید کننده این میوه ‌است.
بر اساس آمار گمرک ایران در سال گذشته بیش از 7600 تن انار به ارزش 11.3 میلیون دلار از کشور صادر شده است كه عراق، هلند، ارمنستان، افغانستان، امارات، ترکمنستان و روسیه به ترتيب بزرگترين بازارهای صادراتی انار ایران در سال گذشته بودند.
 
 
 

انار میوه درختی است كه ارتفاع آن معمولا تا حدود 4 متر مي رسد و در مناطق نيمه گرمسيري مي رويد. انار بومی مناطق مرکزی و شرق ایران تا کوه‌های هیمالیا در شمال هند بوده و یکی از اولین گیاهان اهلی شده توسط انسان ‌است. به دلیل همین قدمت طولانی، نام انار در متون قدیمی تاریخی و همچنین كتب مقدس چندين بار ذكر شده است. هومر شاعر معروف يونانی در كتاب خود (اوديسه) از آن نام برده ومعروف است كه حضرت سليمان (ع) باغ بزرگي پر از درخت هاي انار داشته كه به ان عشق مي ورزيده است. در قرآن، نیز سه بار از این میوه نام برده شده، لذا انار از جمله میوه های قرآنی شناخته می شود. همچنین در سوره الرحمن از انار به عنوان میوه بهشتی یاد شده‌است.

ثبت درخواست راه های ارسال سفارش و کسب اطلاعات تکمیلی!

جهت دریافت اطلاعات زیر به راحتی با ما تماس بگیرید.
1- کاتالوگ محصولات.
2- استعلام قیمت.
3- بیمه ارسال.
4- لیست مشتریان.
5- پیشنهادات ویژه و آفر ها.
6- زمانبندی تولید محصولات.
7- محصولات مرتبط.

جزئیات تماس:

موبایل: 09150035155
تماس دفتر: 05137127149
واتس آپ: 09370322500
اسکایپ: hosseinhaddady
ایمیل: info@iranianfruits.com
آدرس: مشهد - قرنی 21 - مجتمع جاودان - واحد 452
کدپستی: 9134734012

چــرا ماالماس نگین شرق آروین

ما مجموعه ای از کشاورزان و تولیدکنندگان بومی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران هستیم.

ما محصولات کشاورزان را بصورت ضمانتی قبل از برداشت پیش خرید می کنیم.

ایران کشوری چهار فصل و با تنوع گیاهی بینظیری ست.
 

بسته بندی های مدرن مطابق با استانداردهای روز اروپا را ارایه می کنیم.
 

با پاسخگویی 24 ساعته ، خرید خود را از زمان سفارش تا تحویل پیگیری می کنید.

قیمت های قابل رقابت با بازارهای جهانی را تجربه خواهید کرد.